Kolekcja płytek gresowych Opoczno Green Show i jej uniwersalność.

Opoczno to jedna z najbardziej znanych w Polsce firm produkujących płytki ceramiczne i gresowe.

Firma nie tylko łatwo wpisuje się ze swoimi projektami w najnowsze trendy stylistyki domów i mieszkań, urzeka dobraniem wzorów i kolorów, ale też wyróżnia się jakością i rzetelnością przy produkcji. W przypadku płytek marki Opoczno nie musimy martwić się różnicami w wymiarach poszczególnych płytek z jednej kolekcji, a kolory zawsze zostaną dobrane idealnie dla każdej serii produktu. Taka rzetelność ma olbrzymie znaczenie przy realizacji tak ważnych projektów jakimi są dobór i układanie płytek. Właśnie te elementy stanowią bowiem podstawę dla aranżacji naszych mieszkań i domów, która często zostaje z nami przez wiele lat.

Kolekcja płytek gresowych Opoczno Green Show i jej uniwersalność.

Co warto wiedzieć o kolekcji Opoczno Green Show?

Te płytki nadają wręcz magiczny, organiczny charakter wnętrzom, w których zostały zastosowane, a odpowiednio dobrane oświetlenie jest w stanie wydobyć z nich całą gamę doświadczeń, harmonii, niemal mistycznego spotkania z przyrodą. Odcień zieleni zastosowany na płytkach definiujących nazwę kolekcji to głęboka, niemal butelkowa barwa skłaniająca do refleksji, ale jednocześnie zapełniająca spokój ducha. Kolor ten występuje w kilku odcieniach, stopniach nasycenia i jasności, w lekkim, nienachalnym wzorze. Płytki ścienne wykonano w wykończeniu satynowym. Kolekcja proponuje idealnie dobrane płytki podłogowe Grand Wood Prime Brown w delikatnym, średnio nasyconym odcieniu brązu. Płytki przedstawiają imitację lekko przetartych desek dębowych. Płytki ścienne występują również w wersji posiadającej strukturę fal. Całość dopełnia border o metalicznym, błyszczącym charakterze nadającym całości uroku glamour. Kolekcja idealna dla zdecydowanych osób ceniących elegancję, odwagę i nowoczesny sznyt wnętrz.

Całość sprawdź na opoczno green show. Na tej stronie znajdziesz porównanie z innymi płytkami, przykładowe aranżacje, wymiary poszczególnych płytek i zalecenia producenta. Najlepsze ceny gwarantowane.