Apartament tuż przy Krupówkach

Krupówki to miejsce w Zakopanem, gdzie życie nie zamiera przez całą dobę. To serce Zakopanego, serce życia towarzyskiego, ale oczywiście nie wszystkie atrakcje zakopiańskie są umiejscowione tylko tutaj.

Niemniej jednak magia Krupówek wciąż działa i wiele osób właśnie tam lub w pobliżu chce zamówić nocleg dla siebie podczas pobytu w Zakopanem. Mówiąc o noclegach przy Krupówkach, chcemy w sposób szczególny wskazać na góralskie drewniane domki.

W Zakopanem mamy tak naprawdę ich dosyć sporo, a część z nich jest właśnie zlokalizowana przy tym bardzo popularnym deptaku. Oferta drewnianych domków jest bez wątpienia warta naszej uwagi, jest jedną z tych najlepszych, najbardziej atrakcyjnych. Domek Limba, Litwor, Szarotka, ale my chcemy w tym miejscu nieco więcej uwagi poświęcić domkowi o nazwie Akwarela. Jest to obiekt, który właśnie jest położony w niewielkiej odległości od centrum miasta, przy Krupówkach.

Tenże domek jest przeznaczony dla maksymalnej ilości ośmiu osób, ale nie jest to zwykły domek. Istotnym elementem oferty na pewno jest tutaj możliwość skorzystania z własnej sauny. Poza tym w obiekcie mamy wspaniały taras z wyjątkowymi widokami.

Domek Akwarela posiada aż 4 sypialnie zapewniające maksymalną wygodę jak również zapewniające intymność. Istotnym elementem jest wyposażenie owego domku. Na parterze mamy obszerny salon wraz z kominkiem, a poza tym również mamy w nim zainstalowane ogrzewanie podłogowe. To bardzo istotny fakt, ponieważ ma on wpływ na zwiększenie komfortu przebywania w tymże domku. Przed domkiem mamy wspomniany już taras oraz obszerny ogród, w którym możemy oczywiście przebywać o dowolnej porze dnia i nocy. Mimo, że domek ten jest położony zaledwie pięć minut drogi od Krupówek, to jednak możemy w nim liczyć na intymność, na ciszę jak również na możliwość podziwiania wyjątkowych pejzaży tatrzańskich. Ten ostatni element jest bez wątpienia prawdziwą wartością dodaną do tego obiektu. Zarówno na temat domku Akwarela jak i na temat innych domków drewnianych można przeczytać na stronie internetowej https://zakopaneapartamenty.net/domki-zakopane/, gdzie warto zajrzeć.