Jak zachowywać się na pierwszej randce?

Pierwsza randka jest zawsze stresująca zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Planując pierwszą randkę, większość facetów decyduje się na kino czy kolację. W tej strategii nie ma nic szczególnie złego. Jednak są to opcje dość mało kreatywne, pierwsza randka powinna być zorganizowana w taki sposób aby umożliwić dłuższą rozmowę tak aby obie osoby lepiej się poznały.

Można umówić się na kawę, miła kawiarnia to świetny sposób aby lepiej się poznać. Miły wieczór w kafejce może być początkiem czegoś większego. Oczywiście w większych miastach można postawić na inne rozwiązania. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Można przykładowo pójść na kręgle, czy escape roomu. Wiele kobiet poszukuje innych wrażeń na randkach, chcą przeżyć coś nowego, chcą aby mężczyzna ich czymś zaskoczył. Czasem nie wiemy jak zacząć rozmowę na randce, w przypadku randek bardziej aktywnych, sami szybko znajdziemy wspólny temat, może być to przykładowo randka połączona z sportem, gdzie współzawodnicząc razem w drużynie, nawiązujemy ze sobą więź. Randka to doskonała okazja do flirtowania. Kontakt wzrokowy może być świetnym narzędziem flirtu, ponieważ jest bardzo intymny i stanowi element niewerbalnej gry.

Mogą to być przelotne spojrzenia, lub wyzywające dłuższe spojrzenie. Jak każda umiejętność, flirtowanie wymaga czasu na doskonalenie. Dodatkowo flirtowanie może wyglądać inaczej dla każdego, ponieważ pociąg jest rzeczą subiektywną. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać na inną. Na randce z pewnością warto słuchać, i wyrażać zainteresowanie. Warto zadać kilka pytań aby druga osoba widziała iż nam zależy. Oczywiście na randce warto być pewnym siebie, inną zaletą w czasie randki, jest poczucie humoru, kobiety uwielbią mężczyzn którzy potrafią poprawić im humor. Warto porozmawiać o zainteresowaniach, jeżeli druga osoba lubi książki warto zapytać o ulubioną książkę, czy też ciekawą pozycję którą ostatnio czytała, wówczas pierwsza randka może być bardzo udana. Podobnie możemy porozmawiać o muzyce, być może znajdziemy wspólne upodobania.