Klimatyzacja do mieszkania lub domu: poradnik

Wbrew panującym mitom na temat klimatyzacji odpowiedni system obniżający temperaturę nie prowadzi do problemów zdrowotnych.

Co więcej, nowoczesne klimatyzatory posiadają filtry skutecznie niwelujące alergeny i nieprzyjemne zapachy. Co trzeba wiedzieć, aby wybrać dobrą klimatyzację? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia – nie wolno wybierać klimatyzatora o zbyt dużej mocy, musi ona być odpowiednio dobrana. Ważny jest też pobór prądu: najlepsze urządzenia posiadają klasę A+++ i pozwalają znacznie zaoszczędzić na poborach energii elektrycznej (jest to bardzo opłacalna inwestycja). Dalej należy zadbać o profesjonalny montaż: jeśli klimatyzacja będzie źle zamontowana, nie będzie ona skutecznie chłodzić powietrza. Każdy użytkownik powinien też pamiętać o przeglądach gwarancyjnych: bez regularnego czyszczenia klimatyzatora mogą się w nim zagnieździć grzyby lub pleśń.

Klimatyzacja do mieszkania lub domu: poradnik

Jaką propozycję dla klientów ma firma Dortex?

Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w systemach klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych. Nasze usługi skierowane są dla użytkowników domowych i przedsiębiorstw różnej wielkości. Oferujemy sprzęt klimatyzacyjny najwyższej jakości, spełniający wszelkie atesty higieniczne. Wykonujemy profesjonalny montaż i usługi serwisowe (w tym przeglądy). Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy legitymują się wieloma ukończonymi szkoleniami technicznymi.

Profesjonalny serwis klimatyzacji Wrocław zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług. Na naszej witrynie znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszych kompetencjach i ofercie. Proponujemy darmową wycenę usługi. Działamy na obszarze Wrocława i okolic (województwo dolnośląskie). Można się z nami skontaktować za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby naszej firmy.