Porady, jak uzyskać dobre stawki ubezpieczenia komunikacyjnego

Wiele reklam ubezpieczeniowych twierdzi, że przenosząc się do ich firmy, zaoszczędzisz tyle lat w dolarach lub procentach.

Ale robiąc to, możesz poświęcić jakość usług. Nie zawsze musisz szukać nowego ubezpieczyciela samochodowego tylko po to, by obniżyć koszty. Mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze bez uszczerbku dla usług.Uzyskując ubezpieczenie dla nastoletniego kierowcy, uzyskaj najlepszą ofertę, prosząc o wycenę zarówno dodania syna lub córki do konta ubezpieczenia samochodu, jak i uzyskania własnego ubezpieczenia samochodu. Dodanie kierowcy do konta jest zazwyczaj tańsze, ale czasami niska zdolność kredytowa może sprawić, że założenie nowego konta będzie bardziej opłacalne.Korzystaj z mediów społecznościowych na swoją korzyść, kupując polisę ubezpieczenia samochodu. Sprawdź, co o towarzystwach ubezpieczeniowych mówią prawdziwi kierowcy za pośrednictwem stron internetowych, forów i blogów. Podążając ścieżką społeczną, dowiesz się prawdy o firmie ubezpieczeniowej, a nie szumie, jaki firmy ubezpieczeniowe płacą za wydawanie.Dodaj współmałżonka do swojej polisy ubezpieczeniowej. Firmy ubezpieczeniowe znane są z tego, że chcą stabilnych i odpowiedzialnych klientów. Dodanie współmałżonka do polisy oznacza, że ​​stałeś się bardziej stabilny i niezawodny, a wiele firm obniży Twoje stawki właśnie z tego powodu. Jeśli twój współmałżonek ma czystą historię jazdy, może to również pomóc obniżyć stawki.Po zawężeniu do kilku samochodów, które chcesz kupić, porównaj stawki ubezpieczenia i składki dla każdego samochodu. Ubezpieczenie samochodu może się różnić w zależności od ceny samochodu, prawdopodobieństwa kradzieży, kosztów naprawy i historii bezpieczeństwa. Może się okazać, że jeden samochód ma niższą stawkę niż inne.Istnieje wiele reklam telewizyjnych dotyczących ubezpieczeń samochodowych, większość z nich reklamuje niesamowite oszczędności i twierdzi, że jest tańsza niż konkurenci. Porady, jak uzyskać dobre stawki ubezpieczenia komunikacyjnego

Nie powinieneś wykupywać ubezpieczenia opartego tylko na tym, co widziałeś w reklamie telewizyjnej.

Ceny podawane w telewizji są oparte na konkretnej konfiguracji danych demograficznych i mogą Cię nie dotyczyć.Uważaj, jakiego rodzaju naprawy pokryje twoje ubezpieczenie. Niektóre ubezpieczenia wysyłają swoich klientów do konkretnych sklepów, które mogą obniżyć koszty, używając tanich części lub nie wymieniając wszystkiego, co jest potrzebne. Wybierając ubezpieczenie, upewnij się, że zapłaci za naprawę i pozwoli Ci wybrać, gdzie naprawisz samochód. Lub uzyskaj dożywotnią gwarancję na wykonaną pracę.Nie otrzymuj podstawowego ubezpieczenia, którego wymaga twój stan, i nie myśl, że jesteś wolny. Upewnij się, że naprawdę przeanalizujesz wartość swojego samochodu i potencjalne problemy, zanim zdecydujesz się na ostateczną polisę. Często podstawowym wymogiem jest niewiele więcej niż ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a to może sprawić, że poczujesz się wysoki i suchy.Skontaktuj się ze swoim ubezpieczycielem motoryzacyjnym, aby sprawdzić, czy możesz kwalifikować się do zniżki premium, zapisując się na kurs jazdy defensywnej. Takie kursy stają się bardzo powszechne, a wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki kierowcom, którzy w nich uczęszczają. Pamiętaj, że właściwa dokumentacja Twojego kursu będzie niezbędna do uzyskania zniżki.Uzyskaj wiedzę na temat zasięgu, jaki masz w pojeździe, w porównaniu z zasięgiem, który masz do dyspozycji. Może się okazać, że możesz mieć do dyspozycji znacznie wyższy zasięg, niż korzystasz. Czasami lepsze pakiety kosztują tylko dolary więcej niż podstawowa polisa.Gdy skorzystasz z tych wskazówek, aby obniżyć koszty ubezpieczenia samochodu, powinieneś być w stanie pozostać z obecnym ubezpieczycielem samochodu. Jeśli zdecydujesz, że warto zmienić towarzystwo ubezpieczeniowe i zebrać oszczędności jako nowy subskrybent, skorzystaj z tych wskazówek, aby obniżyć koszty.