Cyfrowy menu board

Zapewne wiele osób zastanawia się, co to jest w ogóle ekran menu board? Wiele razy już widzieliśmy go w różnych lokalach gastronomicznych.

Zwłaszcza w dużych sieciach oferujących jedzenie. Wchodząc zerkamy właśnie na takie ekrany, które są bardzo wyraźne i wszystko na nich widzimy. Mamy ofertę opisaną, mamy ceny i właśnie to są ekrany menu board. Nie ma nic gorszego dla osób, które szukają czegoś do jedzenia jak pytanie ile, co może kosztować. Wchodzimy i zastanawiamy się nad tym ile i co może kosztować? To nie ma sensu, bo tutaj wchodzimy i widzimy ile konkretne jedzenie i zestawy kosztują. Wiemy czy ceny są atrakcyjne czy nie. Co trzeba zrobić żeby takie ekrany posiadać u siebie w restauracji czy innym lokalu? Na pewno potrzebne są dwa czy trzy monitor reklamowe, ale do tego konieczne będzie posiadanie odpowiedniego programu, który pozwala na zarządzanie treścią oraz obrazami, które mają się tam wyświetlać. Wtedy mamy już gotowy zestaw i wszystko będzie działać dokładnie tak jak trzeba, a na tym na pewno nam mocno zależy. Ekran to najlepsze menu, jakie można wybrać spośród wszystkich opcji.


Tworzenie oferty na ekranie

Pierwszy projekt można będzie stworzyć w godzinę, co naprawdę nie jest długim czasem. Nie musimy się martwić projektami, bo można będzie skorzystać z gotowych szablonów i wtedy ustawimy wszystko bardzo, ale to bardzo szybko. to jednak nie wszystko, co można zrobić, bo przecież wiele lokali chce się wyróżniać oryginalnością, dlatego potrzebny im inny, lepszy i bardziej indywidualny projekt. Wtedy można będzie skorzystać z pomocy grafika komputerowego, który coś takiego będzie w stanie stworzyć za odpowiednią opłatą. Ekranem zarządza się zdalnie i w bardzo łatwy sposób. Im łatwiej korzysta się z panelu administracyjnego w menu board tym lepiej dla nas. oprogramowanie jest napisane tak żeby całość wprowadzało się w łatwy sposób. Do tego mamy możliwość wybrania wielu opcji z gotowego menu, co dla nas na pewno ma duże znaczenie, bo dostosowujemy wyświetlanie do swoich potrzeb.