Sukienki dla puszystych – jaką wybrać?

Kobiety uwielbiają sukienki, przynajmniej zdecydowana ich większość.

Część Pań jednak stroni od tego ubrania ze względu na nadmiar kilogramów. Z całą pewnością jest to błąd. Wystarczy czasami zastosować kilka prostych trików, aby sukienka prezentowała się dobrze na puszystej osobie. Często puszyste Panie decydują się na czarne kolory, próbując stać się dzięki temu niewidocznymi. To jednak nie jest najlepsze rozwiązanie. Rozmiar nie ma znaczenia, możemy bez problemu znaleźć przykłady puszystych Pań, na których sukienki wyglądają bajecznie. To tylko kwestia odpowiedniego dopasowania.

Maskowanie niedoskonałości i podkreślanie tego co najlepsze

Jeżeli wiecie, że wasze nogi prezentują się okazale nie wstydźcie się ich pokazywać światu. Również w przypadku biustu, warto podkreślić go odpowiednim dekoltem. W przypadku dopierania sukienek dla puszystych koniecznie musimy podkreślać zalety i maskować mankamenty. Wtedy osiągniemy sukces.

Dobór właściwego rozmiaru jest kluczem do ładnego wyglądu. Bardzo często kobiety z nadwagą, próbując ukryć swój kształt i wygląd zakładają na siebie zbyt duże sukienki. To zdecydowanie błąd. Jeżeli zakładasz na siebie zbyt dużą sukienkę optycznie jeszcze dodajesz sobie kilogramów. Zdecydowanie ważniejsze jest to, aby skupić się na odpowiednim fasonie i kroju podkreślającym nasze zalety.

Kolejnym ważnym elementem jest odpowiednio dobrana bielizna. Zwłaszcza dobranie właściwego stanika jest ważnym elementem, musi on dobrze współgrać z naszym biustem.

Jeżeli chodzi o dobór kolorów, to zawsze numerem jeden będzie czerń. Ten kolor optycznie wyszczupla za każdym razem, warto jednak jest zadbać o odpowiednie dodatki w innych kolorach, dzięki czemu nasza stylizacja będzie wyglądała o wiele lepiej. Z taką wiedzą prościej jest dobrać sukienki dla puszystych.

Wcześniej było wspomniane o tym, że fason ma bardzo duże znacznie i tak jest. Zależnie od tego jakiego rodzaju mamy sylwetkę tak warto się ubierać. Inaczej powinna ubrać się osoba z sylwetką o kształcie gruszki a całkiem inne ubranie założy na siebie ktoś o figurze klepsydry.