Energooszczędne oświetlenie targowe

Jeśli mamy duże stoisko, albo mamy ich kilka to zużycie prądu ma tutaj duże znaczenie. Tym bardziej, jeśli to są targi, które będą otwarte przez kilka dni i przez cały ten czas trzeba mieć dobrze wyeksponowane stoisko.

Stosując zwykłe halogeny zapłacimy sporo za prąd. Jeden halogen, który daje bardzo dużo światła popiera 150W prądu na godzinę. W przypadku energooszczędnego oświetlenia jest inaczej. Halogeny ledowe nie pobierają tyle prądu, bo porównywalny parametrami halogen pobiera 11W. Różnice widać gołym okiem. Jak wygląda jasność takiego halogenu? Czy jest w stanie dorównać temu zwykłemu modelowi? Okazuje się, że zwykły halogen ma jasności na poziomie tysiąca lumenów, a ten energooszczędny ma ich tysiąc sto. Mamy zużycie prądu o wiele mniejsze, a jednocześnie mamy więcej światła? W takim razie warto byłoby się zainteresować taką ofertą, bo będzie w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania. Na pewno wiele na tym uda nam się zyskać i szybko się o tym przekonamy.

Zakup lamp targowych

Skoro już wiemy, że jest takie oświetlenie to warto się nim zainteresować. Wybierzemy sobie kilka czy kilkanaście sztuk takich lamp i na pewno będą świecić bardzo mocno. Oszczędność będzie ogromna na takich targach, jeśli chodzi o zużycie prądu, dlatego taką ofertę trzeba znaleźć w firmie, która oferuje oświetlenie targowe. Na pierwszy rzut oka halogen zwykły i ten ledowy wyglądają dokładnie tak samo. Są na przedłużce i można je w łatwy sposób zamontować tam gdzie tylko chcemy. To, dlatego trzeba będzie przejrzeć ofertę i sprawdzić czy spełnia nasze oczekiwania. Jeśli spełnia to nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do firmy i zamówić ich taką ilość, jaka jest nam potrzebna. Dla osób, które są zainteresowane energooszczędnymi lampami targowymi można polecić firmę http://dekoracyjneledy.pl, która ma tak dobrze przygotowaną ofertę żebyśmy mogli sobie z niej coś wybrać. Im szybciej do nich zadzwonimy i zamówimy oświetlenie targowe tym szybciej otrzymamy zamówiony towar i będzie można się łatwiej przygotować do targów.