Najlepsze szczęki kruszące

Na rynku znajdziemy różne modele szczęk kruszących, dlatego trzeba orientować się w tym, co jest najlepsze.

Na pewno szczęki dobieramy stosownie do zadania. Jeśli chcemy pracować przy gruncie na drugim etapie rozbiórki to modele FPV idealnie się do tego nadają. Takie szczęki nadają się również do recyklingu gruzu, bo pozwalają na rozdrabianiu i rozdzieleniu materiału.

Model ten charakteryzuje się wytrzymałością, co oznacza, że nadaje się do kruszenia stopów jak i fundamentów. Jeśli są konstrukcje betonowe to można będzie sobie z wyburzeniem o wiele łatwiej poradzić. Ten model szczęk pasuje aż do ośmiu różnych modeli koparek. Można go zastosować do koparek od 6 do nawet 130 ton, a zatem na pewno będzie to sprzęt bardzo wydajny i potrzebny. Bez profesjonalnego sprzętu dzisiaj nikt za wyburzenia się nie bierze. Można to zrobić szybko i bezpiecznie, a przecież nie ma nic ważniejszego.

Zalety szczęk kruszących

W modelu FPV mamy zastosowane najlepsze materiały. Jest to stal HARDOX, która nie ma sobie równych. To pozwala na długoletnie pracowanie na tym modelu bez żadnych problemów technicznych. Zastosowano tutaj odwrócony cylinder, co oznacza, że jest on choriony przed uderzeniami. Zęby w tym modelu są wymienne. Firma produkująca szczęki zadbała o zastosowanie specjalnego innowacyjnego system PRV, który pozwala na zmniejszenie ciśnienia na szczękach. Jest to model bardzo szybki w działaniu, dlatego bardzo szybko można wrócić do pozycji startowej szczęk. Wydajność pracy jest wtedy o wiele większa. Można zrobić więcej w krótkim czasie, co przy wyburzeniach ma bardzo duże znaczenie. Czas to oszczędność kosztów, dlatego wiele firm wybiera właśnie takie <szczęki kruszące fpv i długo je użytkuje. W firmie, która sprzedaje szczęki można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Nie znamy się na tym, bo często pierwszy raz tego typu sprzęt kupujemy, dlatego im więcej pomocy uda nam się uzyskać tym lepiej dla nas. dobierzemy wtedy dokładnie taki sprzęt wyburzeniowy, jaki jest najbardziej potrzebny.