Profesjonalne podejście do sprzątania

Sprzątanie to czynność, która towarzyszy nam praktycznie każdego dnia. Zmywamy naczynia, myjemy podłogi, ścieramy kurze. Przydatne podczas porządkowania są produkty chemiczne, które ułatwiają doczyszczanie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Ekonomicznym rozwiązaniem są profesjonalne środki czyszczące.

Profesjonalne środki czystości – ekonomiczny wybór

Profesjonalne środki czystości różnią się od tych oferowanych przez markety czy drogerie. Chemia profesjonalna przyjmuje bowiem postać koncentratu. Jego stężenie jest zdecydowanie wyższe, niż w przypadku szeroko dostępnych produktów do sprzątania. Działają szybciej i są bardziej wydajne. Tylko niewielka ilość takiego koncentratu wystarczy, by doprowadzić brudne powierzchnie do czystości. Dzięki temu chemia przemysłowa starcza na dłużej, a co za tym idzie jest stosowanie jest bardziej ekonomiczne.

Dla kogo jest profesjonalna chemia do sprzątania?

Profesjonalna chemia do sprzątania stosowana jest nie tylko przez firmy zajmujące się zawodowo sprzątaniem, ale także przez szkoły, urzędy oraz inne publiczne placówki. Producenci chemii przemysłowej oferują klientom między innymi takie środki chemiczne jak: płyny do mycia podłóg, płyny do mycia okien, produkty do czyszczenia wykładzin i tapicerek, środki do mycia naczyń oraz do prania odzieży.

Chemia profesjonalna także dla twojego domu

Chemia profesjonalna sprawdzi się także w każdym gospodarstwie domowym. Osoby, które starają się żyć w zgodzie z przyrodą mogą wybierać spośród szerokiego wyboru ekologicznych środków czyszczących. Są nie tylko przyjazne środowisku, ale także jego użytkownikom. Ponadto, są dobrym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ są bezzapachowe i nie uczulają. Powstają na bazie naturalnych składników i nie zanieczyszczają przydomowych, ekologicznych oczyszczalni ścieków.

Chemia profesjonalna od Cleantec

Chemię profesjonalną oferuje Cleantec. To hurtownia środków czystości, która już od kilkunastu lat działa na polskim rynku i jestgeneralnym przedstawicielem fabryk chemicznych Pollet z Belgii i Hydrachim z Francji. Cleantec zaopatruje firmy sprzątające, szkoły, instytucje, sektor HoReCa, a także gospodarstwa domowe. Firma prowadzi także serwis maszyn czyszczących, wynajem maszyn czyszczących i szkolenia personelu sprzątającego. Z jej pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej cleantec.com.pl.