Reprodukcje obrazów drukowane na płótnie

Wszystkie dzieła sztuki czy artystyczne zdjęcia, które widzisz w kolekcji nowoczesnych drukarni, można kupić online drukowane na płótnie.

Płótna stanowią doskonały nośnik do eksponowania obrazów na ścianach i wyróżniają grafikę na ścianie w przeciwieństwie do konwencjonalnych wydruków w ramkach, które można kupić. Jedną z najpopularniejszych form sztuki ściennej są płótna, które mają świetny stosunek jakości do ceny i są gotowe do powieszenia na ścianie.
Co jest takiego wspaniałego w wydrukach na płótnie? Jest to niedrogi sposób na zakup sztuki i obrazów do dekoracji ściany, kolory nie znikną przez wiele lat, naturalna tekstura splotu na prawdziwym płótnie, oraz pasują do każdego wnętrza domu czy biura. Istnieje wiele powodów, dla których nadruki na płótnie są idealnym sposobem na zawieszenie sztuki na ścianach, czy to zdjęcia z naszej kolekcji, własne obrazy czy tradycyjne reprodukcje sztuki. Możesz wydrukować dowolny obraz na płótnie, a wyniki są zawsze doskonałe. Płótno jest drukowane przy użyciu nowoczesnej technologii drukowania i materiałów o najwyższej specyfikacji, dzięki czemu obrazy są zgodne z nowoczesnymi standardami galerii i są trwałe.

Obraz drukowany w wysokiej rozdzielczości na tradycyjnych bawełnianych płótnach z atramentami odpornymi na promieniowanie UV, które gwarantują odporność na blaknięcie przez wiele lat. Tusze UV są oparte na pigmentach i zapewniają lepsze wykończenie i trwałość w porównaniu z atramentami sublimacyjnymi, których używają niektóre drukarki na płótnie. Najnowocześniejszy proces drukowania zapewnia zarówno żywe kolory, jak i drobne szczegóły. Można również dodać akrylową powłokę, aby chronić ją przed zarysowaniami czy zabrudzeniami. Płótno jest profesjonalnie rozciągnięte i zszyte z tyłu masywnej, ręcznie wykonanej drewnianej ramy. Zszywki są przykryte i starannie wykończone profesjonalną taśmą do oprawiania. Drukowane zdjęcia i obrazy na płótnie są produkowane na zamówienie przez drukarnie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić opłacalność i jakość płótna przez wiele lat.