Szybka utrata masy ciała

Utrata masy ciała to temat niezwykle ważny dla każdego, kto jest naprawdę zainteresowany ich zdrowiem. Chociaż wielu z nas robi utratę masy ciała w naszym nowym roku, jest to temat, który musi być rozpatrywany przez cały rok. Porady w tym artykule mają na celu pomóc Ci zapoznać się ze strategiami utraty wagi, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Jedna z najtrudniejszych części utraty wagi pozostaje zmotywowana. Zwalcz ten problem, ustawiając cel i zdobywając nagrodę, którą „wygrywasz”, gdy osiągniesz ten cel. Na przykład, kupuj nową parę butów po tym, jak stracisz pierwsze dziesięć funtów, lub zafunduj sobie manicure po osiągnięciu dwudziestoprocentowego znaku.

Łatwym sposobem na utratę wagi jest odcięcie nadmiaru kalorii z codziennej diety. Może to być tak proste, jak wybór pić wodę zamiast soku lub sody, lub mleko beztłuszczowe zamiast dwóch procent. Spożywanie zaledwie kilku mniej kalorii dziennie może spowodować dużą utratę wagi w czasie.

Sałatka jest świetna do utraty wagi, ale zaczyna się starzeć, jedząc to samo, w kółko. Aby urozmaicić swoje doświadczenia z jedzeniem sałatki, spróbuj nadziewać zieloną sałatkę w chleb pszenny pełnoziarnisty. Dodanie kieszeni pita nie będzie kolidować z utratą wagi. Jeśli smak wciąż cię nudzi, spróbuj dodać sok z cytryny i kolendrę.

Spędź trochę czasu ze znajomymi robiąc coś aktywnego. Nie tylko zachęci Cię do kontynuowania pracy, jeśli poczujesz zmęczenie lub potliwość, ale zwiększy to Twój nastrój i pozwoli Ci mieć lepszy czas. Wyrzuć trochę kalorii, odwiedzając klasę kickboxingu, zamiast oglądać film.

Jedna wskazówka odchudzania, która czasami nie jest zauważona, to jeść więcej na początku dnia, a mniej w nocy. Pomyśl o tym, potrzebujesz energii do wykonania swoich zadań na cały dzień, więc warto jeść umiarkowanie duże śniadanie, zwykły lunch i skromną kolację. Plus, to dobry pretekst, aby zrobić jajka i bekon na śniadanie (oczywiście bekon z indyka!).

Nadmiar funtów może zostać wygnany, wchodząc w rutynę. Chodzenie poprawia metabolizm, pomaga obniżyć ciśnienie krwi i przyspiesza trawienie. Godzinny spacer pochłania około 500 kalorii, co jest wielkości skromnego posiłku.

Zjedz różnorodne produkty, aby być zadowolonym. Jeśli zawsze będziesz jadł ten sam rodzaj żywności, będziesz się nudzić i pożądasz niezdrowej żywności. Aby zachować zdrowie, musisz jeść zrównoważoną dietę.

Sałatki są doskonałym posiłkiem, jeśli chcesz schudnąć; ale zachowaj ostrożność. Jeśli nie masz gotowego dostępu do faktów żywieniowych, gdy jesteś w restauracji, pamiętaj, aby zamówić opatrunek na boku, a następnie ubierz sałatkę z połową tego, co dostałeś. Opatrunki restauracyjne często mają zaskakujące ilości kalorii i tłuszczu.

Wyłączenie mielonej wołowiny z indyka ziemnego może pomóc ci osiągnąć twoje cele bez poświęcania żywności, którą kochasz. Bądź świadom, że indyk z ziemi może skończyć się suszarką dużo bardziej niż wołowiną, więc spróbuj dodać trochę oliwy z oliwek i cebuli do swojej mieszanki dla dodatkowej wilgoci.

Każdy z nas ma pojęcie o tym, jak byśmy wyglądali, gdybyśmy byli naszymi idealnymi ja. Dla wielu z nas odchudzanie jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia tej wizji. Stosując wskazówki z tego artykułu, pomożesz w osiągnięciu i utrzymaniu idealnego siebie.