PROMIENNIKI PODCZERWIENI W HALI PRODUKCYJNEJ – ROZŁOŻYĆ INWESTYCJĘ NA ETAPY CZY STWORZYĆ CAŁĄ SIEĆ OD RAZU?

Wielu przedsiębiorców z uwagą ogląda każdą złotówkę, chcąc mieć pewność, że ta zostanie dobrze wydana. To w pełni zrozumiałe. Jeśli jednak chodzi o bezpieczeństwo i komfort pracy – to bezcenna inwestycja, które bezsprzecznie powinna zostać wykonana jak najszybciej. Tak jest też z dogrzewaniem hal produkcyjnych. Dobrze jest zaplanować od razu całą sieć, wykorzystującą promienniki ciepła, niż planować pojedynczo dogrzewanie pojedynczych stanowisk pracy.

KOMPLETNY PROJEKT

Przygotowując system dogrzewania hali produkcyjnej, rzetelny zleceniodawca podejmie kilka kroków. Przede wszystkim porozmawia z Tobą lub z wyznaczoną przez Ciebie osobą. Rozmowa ma przybliżyć wymagania Twojej firmy, oczekiwania, typ sprzętów, które znajdują się wewnątrz hali. To pomoże w doborze odpowiedniego modelu reflektorów ciepła. Kolejnym krokiem będzie dokonanie niezbędnych pomiarów, które pozwolą na umiejętne podzielenie hali i obliczenie ilu urządzeń oraz o jakiej mocy potrzeba. Następnie wszystkie promienniki znajdą swoje miejsce na fachowo przygotowanym projekcie, który w efekcie zostanie skonsultowany z Twoją firmą. Po akceptacji nadejdzie czas na zamówienia i szybki montaż. Całość prac nie powinna wstrzymać funkcjonowania Twojego zakładu.

Instalując promienniki podczerwieni ważna jest nie tylko ich moc, ale nawet kąt nachylenia, ponieważ emitują one ciepło, które ma dotrzeć do konkretnych osób, a nie w przestrzeń. Promienniki nie ogrzewają powietrza!

SPRAWDZONY WYKONAWCA INWESTYCJI

Podczas takiej inwestycji, zaufaj profesjonalistom. Tych znajdziesz, np. na stronie irsystem.pl. To zespół, który ma za sobą lata doświadczenia w branży. Podejmuje się najtrudniejszych wyzwań, wieńcząc je sukcesem. Przykładowe realizacje wykonane przez ekipę Irsystem, możesz zobaczyć właśnie na stronie internetowej firmy. Promienniki ciepła zawsze zamontowane zostają tak, aby nie zagrażały procesom produkcyjnym, a jednocześnie zapewniały ogromny komfort pracy Twojemu zespołowi.