Skrzynia transportowa dla nurka

Nurkowie, którzy mają w pełni profesjonalny sprzęt muszą go gdzie zapakować. Takie osoby raz są w Egipcie, a następnym razem na Filipikach, dlatego powinni mieć coś, do czego można będzie to wszystko spakować.

Nie da się tego włożyć do worka i lecieć samolotem, bo byłoby to niebezpieczne. Trzeba będzie wszystko w taki sposób zabezpieczyć żeby było bezpieczne. Tutaj nie ma żartów, bo taki profesjonalny sprzęt kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Nurkowie o tym dobrze wiedzą i kupują sobie specjalne skrzynie, do których wszystko się mieści. Te skrzynie czasami muszą być dwie, a czasami więcej. Wszystko zależne jest od tego, na jaki model się zdecydujemy.

Skrzynia dla nurka MUB 78

Jest to jeden z tych modeli, które warto mieć na swoim wyposażeniu. Skrzynia nie jest ciężka, bo wazy jedynie sześc. kilogramów. Ma za to bardzo duża pojemności wykonana została z takiego materiału, który jest odporny na uszkodzenia, a to w przypadku drogiego sprzętu do nurkowania jest najważniejsze. Jeśli pracujemy w ciężkich warunkach to ten model na pewno nam się przyda. Nawet siły zbrojne niektórych krajów kupują ten model skrzyni, co oznacza, że dla nas tym bardziej będzie się nadawał.

Na skrzyni można siedzieć, bo jest taka twarda. Skrzynia ma pojemność osiemdziesiąt dziewięć litrów. Producent zadbał również o łatwy transport i mamy tutaj wyciąganą rączkę jak tradycyjną rączkę do noszenia, jako walizka. Jeśli nałożymy dużo sprzętu i będzie ciężki to nie ma problemu z tym żeby nosić skrzynie w dwie osoby. Umożliwiają to dwa specjalnie przygotowane uchwyty. Skrzynia zamykana jest na zatrzaski, ale można również zabezpieczyć ją dodatkowo kłódkami. Pełną specyfikacje skrzyni można będzie zobaczyć na stronie http://www.bestdivers.pl/sklep/skrzynia-sprzet-nurkowy-mub-78/. Nie ma obecnie nic lepszego, bo nadawałoby się dla nas do przewożenia sprzętu do nurkowania. Ta skrzynia jest w stanie spełnić nasze wszystkie wymagania, dlatego trzeba będzie się tym modelem zainteresować. Cena jak za tak bardzo dobrze przygotowaną do transportu skrzynie jest bardzo, ale to bardzo niska.