Lekkie ogrodzenie z paneli siatkowych

Poszukując pomysłu na ogrodzenie możemy wybrać wiele różnych modeli, ogrodzenia murowane z siatką lub sztachetami, ogrodzenia kute oraz ogrodzenia siatkowe, które są najbardziej korzystną opcją pod względem finansowym.

Dostępnych jest wiele kształtów, możemy dobrać wysokość, może być to tradycyjna rozwijana siatka lub też panele ogrodzeniowe.

Lekkie ogrodzenie z paneli siatkowych

Nowoczesne panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe są dużo bardziej estetyczne niż tradycyjna siatka, dodatkowo mogą posiadać one zabezpieczenie w postaci ocynku, dzięki czemu nie korodują, dodatkową zaletą jest możliwość wybrania modeli malowanych proszkowo. Dzięki temu będą one odporne na działanie promieni słonecznych, co sprawi, że siatka może być wykorzystywana przez długi czas. Panele ogrodzeniowe montujemy pomiędzy wcześniej przygotowanymi słupkami, montaż jest bardzo łatwy, możemy wykorzystać w tym przypadku śruby, obejmy lub też inne sposoby przymocowania siatki. Dzięki temu montaż nie jest pracochłonny, możemy szybko wykonać nawet długie ogrodzenie.

Montaż ogrodzenia panelowego jest dość łatwy, poszczególne panele do słupków możemy przykręcić wykorzystując do tego specjalne obejmy, które będą dostosowane do rozmiarów słupa. Na słupy stosuje się nasadki PVC, które zapobiegają dostawaniu się wody. Dodatkowo możemy wybrać wiele różnych akcesoriów, takich jak ceowniki do podmurówki, jak również stopy do słupa, które ułatwiają montaż, stopy możemy przykręcić do dowolnej podstawy za pomocą czterech otworów. Dodatkowo dostępne są także dystanse, zapinki ocynkowane. Dzięki temu z wykorzystaniem najprostszych narzędzi można przygotować ogrodzenie, nie wymaga to także wiedzy fachowej.

Różnego rodzaju systemy panelowe wraz ze słupami oraz akcesoriami możemy nabyć na stronie sklep.montarogrodzenia.pl. Dostępne są też gotowe furtki oraz bramy skrzydłowe, jak również przesuwane. Możemy wybrać akcesoria ocynkowane lub też w różnych kolorach z palety RAL. Dzięki temu dopasujemy kolorystykę ogrodzenia do kolorystyki elewacji czy też innych elementów wokół naszego domu.