Czego można oczekiwać od treningów EMS?

Właściwa forma podczas ćwiczeń, zdrowe odżywianie, ustalanie osobistych celów i otwarta komunikacja to kluczowe elementy gwarantujące maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego z instruktorem treningów EMS.

Trener pomoże w planowaniu ćwiczeń, a także wskaże najlepsze i najskuteczniejsze sposoby osiągnięcia osobistych celów fitness. Dodatkowo możemy skorzystać z dokładnego śledzenia wydajności i monitorowania postępów w całym programie treningowym.

Czego można oczekiwać od treningów EMS?

Czy warto zapisać się na treningi EMS?

Doświadczony trener identyfikuje krytyczne obszary, na które należy zwrócić uwagę podczas treningu EMS, aby uzyskać lepsze wyniki w jak najkrótszym czasie. Zaawansowana technologia EMS oznacza, że możesz ćwiczyć przez 20 minut tygodniowo, zamiast codziennie chodzić na siłownię. Trening EMS jest o wiele skuteczniejszy niż tradycyjne ćwiczenia i jest całkowicie bezbolesny, nie obciąża również mięśni, kości ani stawów, i mogą z niego skorzystać osoby w różnym wieku, także ze słabą kondycją fizyczną.

W zależności od twojego poziomu sprawności, sesje treningów EMS są albo mało intensywne, albo bardzo intensywne. Droga do silniejszego, sprawniejszego ciała nie polega tylko na utracie wagi lub poprawie kondycji. Równoważenie wszystkich filarów zdrowia razem gwarantuje, że będziesz w stanie osiągać najlepsze wyniki z treningów EMS, we własnym tempie, w oparciu o osobiste wymagania i potrzeby. Treningi EMS są również pomocne w korygowaniu sylwetki, postawy, zmniejsza bóle pleców czy ramion spowodowane siedzącym trybem życia czy przetrenowaniem.

Działanie impulsów podczas treningów EMS powoduje, że mięśnie pracują ciężej niż podczas konwencjonalnej sesji na siłowni, w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku. Zaletą są szybkie efekty bez obciążania mięśni i stawów, zatem z treningów EMS mogą również skorzystać osoby, które nie mogą z różnych powodów korzystać z sesji na siłowni, podnosić ciężarów. Na stronie https://breaktherules.pl możesz zapisać się na trening EMS, dowiedzieć się więcej na ten temat.